Ferhatpaşa Mh. 11. Sk. No: 51/1 Ataşehir – İSTANBUL  |   Pazartesi–Cuma: 9:00–18:00

Hakkımızda

Ürün satışının yanı sıra,  ürün çeşitliliği ve hizmet ile rakiplerinden ayrışmasını sağlayan bir diğer unsur da satış sonrası hizmet anlayışıdır. Temsil ettiği markaların kalitesini Tüm Orman Ürünleri güvencesi ile ileriye taşıyan firmamız özellikle ürün gam ve çeşitliliği, geniş servis ağı ve dinamik satış kadrosu ile sektörün önde gelenleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin her yerine ulaşabilen uzman ekibi ile temsil ettiği markalara kendi güvencesini ekleyen Tüm Orman Ürünleri, sadece satış değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi ile Tüm Orman Ürünleri, faaliyet gösterdiği her alanda, nitelikli markalarla gücüne güç katmaya devam edecektir.


3. 11. 1998

Kuruluşumuz

Kuruluş tarihinden bu yana mobilya yan sanayinde birçok markanın bayiliğini yürüten Tüm Orman Ürünleri Mobilya San. Ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye pazarının önde gelen firmalar arasında yer almakta olup 22 yılı aşkın süredir başarı ile yoluna devam etmektedir.
2002 - 2006

Sektörde Tanınma

2002 Yılında hizmete giren Şerifali deposu Tüm Orman Ürünlerinin ürün gamını hızla genişletmesine imkân sağlamıştır. Tüm Orman Ürünleri 2006 yılı sonunda Ataşehir FerhatPaşa’daki Merkez binasına taşınarak 10000m2 kapalı depolama alanı ile müşterilerine her tür çözüm ve hizmeti sunabilir hale gelmiştir.
2006 - 2020

Geleceğe Bakış

Bu gün itibari ile yılı sonunda 42 kişilik çalışan kadrosu, 14 araçlık ticari filosu ve 14000 m2 kapalı depolama alanıyla pazardaki hedeflerini çok daha ileriye taşımaktadır.

Haber bültenimize abone olun.

Yeni ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kayıt olun!

    captcha