Ferhatpaşa Mh. 11. Sk. No: 51/1 Ataşehir – İSTANBUL  |   Pazartesi–Cuma: 9:00–18:00

Laminat CPL

Düz Renk Laminatlar, CPL Laminatlar’ın yüzeyine düz renk dekor kâğıdı kullanılmasıyla elde edilir. Özel yüzeyleri ve farklı dokuları ve eşsiz renk seçenekleriyle özellikle iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında tercih edilir. Kullanıcılara farklı ve şık ortamlar yaratma imkânı sunan Düz Renk Laminatlar’ın standart ve postforming özellikli alternatifleri, tasarım alanlarını daha da genişletmektedir. 

CPL Laminatlar’ın yüzeyine en son teknoloji dekor kâğıdı kullanılmasıyla renk farklılıkları meydana gelmez.

Ahşap Renk Laminatlar, CPL Laminatlar’ın yüzeyine ahşap renk dekor kâğıdı kullanılmasıyla elde edilir. Özel yüzeyleri ve farklı dokuları ve çeşitli renk seçenekleriyle özellikle iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında tercih edilir. Kullanıcılara farklı ve şık ortamlar yaratma imkânı sunarken doğal ahşap hissini yaşam alanlarına taşır. Ahşap Renk Laminatlar’ın standart ve postforming özellikli alternatifleri, tasarım alanlarını daha da genişletmektedir. 

Ahşap Renk Laminatlar’ın, standart ve postforming özellikli alternatifleri, oldukça geniş tasarım alanları yaratmaktadır.
CPL Laminatlar’ın yüzeyine en son teknoloji dekor kâğıdı kullanılmasıyla renk farklılıkları meydana gelmez.

Taş Desen Laminatlar, CPL Laminatlar’ın yüzeyine taş desen dekor kâğıdı kullanılmasıyla elde edilir. Özel yüzeyleri ve farklı dokuları ve çeşitli renk seçenekleriyle özellikle iç dekorasyon ve mobilya tasarımlarında tercih edilir. Kullanıcılara farklı ve şık ortamlar yaratma imkânı sunarken doğal mermer, taş hissinin yaşam alanlarına taşımasına olanak verir. Taş Desen Laminatlar’ın standart ve postforming özellikli alternatifleri, tasarım alanlarını daha da genişletmektedir. 

Taş Desen Laminatlar’ın, standart ve postforming özellikli alternatifleri, oldukça geniş tasarım alanları yaratmaktadır. CPL Laminatlar’ın yüzeyine en son teknoloji dekor kâğıdı kullanılmasıyla renk farklılıkları meydana gelmez.

Döşeme profilleri ve kapı çerçeveleri gibi esneklik gerektiren uygulama alanlarında kullanılan Mikro Laminat, oldukça esnek ve sağlam bir laminattır. Güçlü yüzey özellikleri sayesinde, harcanan zamanı en alt seviyeye düşürmekle birlikte işçilik, boya ve döşeme alanlarında tasarruf sağlamaktadır. Keskin dönüşler gerektiren alanlar olmak üzere dikey yüzeylerde kullanılması önerilmektedir.

 

 

 

Synchroflex
Ultra esnek yapısı ve yüzey derinliği sayesinde aşırı esneklik gerektiren alanlarda kullanılmaktadır.

Microflex
Yüzey sağlamlığı ve esnek yapısı oldukça fazladır. Microflex, birçok renktde üretilebilmektedir.

Aluflex
Alüminyum renklerle birlikte, keskin dönüşlerde ultra esnek yapısı ile uyumu gösteren yüksek kalite ve dayanıklılık sunan ürünlerdir.

Kalınlık: 0,15 mm - 0,40 mm
Ebat: 950 mm – 1.224 mm – 1.300 mm – 1.400 mm

Uyarı: Mikro Laminat boyları, kalınlıklarına göre minimum 250 mt ve üzeri uzunluklarda üretilebilmektedir.

Kapı laminatlarındaki renk yelpazesi, yonga kaplı levhalar ve kenar bantları ile mükemmel uyum gösterir. Böylece, kapıdan mobilyaya uzanan uyumlu bir iç mekân tasarımı gerçekleştirmeye olanak tanır.

Kalınlıklar: 0,30 mm - 1,00 mm
Ebat: 0950x2150 mm - 1000x2150 mm

Haber bültenimize abone olun.

Yeni ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kayıt olun!

    captcha